O firmie

Poznaj nas lepiej

IB s.c. to firma rodzinna. Współzałożycielami jest małżeństwo: Joanna i Przemysław Domachowscy.

Przemysław z pracami brukarskimi związany jest od 25 lat. Początkowo pracował w dużej brukarskiej firmie, a od 2002 roku już z żoną Joanną, działają razem pod swoją własną marką.

Joanna na co dzień zajmuje się kontaktami z Klientami. Planuje pracę dla całej drużyny względem terminów u Klienta. To serce i rozum w jednym. Z wykształcenia jest biologiem i  farmaceutą – dzięki czemu z aptekarską precyzją dopilnuje aby Twoje zamówienie było dostarczone dokładnie tak jak ustalimy. I co najważniejsze na kiedy ustalimy…. Prywatnie jest mamą dwóch małych córek, po pracy to one wypełniają jej każdą wolną chwilę 😉 Lubi odpoczynek w ogródku na łonie natury.

Przemysław – współwłaściciel firmy. Zajmuje się organizacją prac w terenie. Na jego głowie jest cała budowa. Właściciele współpracują razem by wszystko współgrało odpowiednio. Poza pracą Przemek lubi pływać, a jego pasją jest nurkowanie.

Stanisław – brygadzista ekipy brukarskiej z ogromnym 30-letnim doświadczeniem w pracy. Stanisław dba o to, aby wszystkie szczegóły budowanego przez nas parkingu czy podjazdu zachwycały a nie zaskakiwały. Mierzy (bagatela) 192cm wzrostu, co sprawia, że przez wszystkich zwany jest „Szlabanem”. Prywatnie jest świeżo upieczonym młodym 😉 dziadkiem, spaceruje z wnuczką w wózku zawsze, gdy tylko czas mu na to pozwala.

Skarbimir – zajmuje się w firmie nadzorem nad produkcją wypełnień do ogrodzeń, dba o porządek w warsztacie . Jego rolą jest nadzór nad parametrami i terminami w procesie, sam również wykonuje ogrodzenia. Jest jak prawdziwy skarb nie tylko dlatego że ma na imię Skarbek. Prywatnie interesuje się historią, jest zapalonym poszukiwaczem militariów na terenie woj. śląskiego.

Piotr – nadzoruje prace nad montażem ogrodzeń łupanych. To prawdziwa złota rączka. Lubi wyzwania.  Poza pracą pasją Piotrka jest motoryzacja.

Zespół IB to grupa bardzo dobrze zorganizowanych pracowników lubiących swoją pracę i traktujących projekty Klientów jako swoje wyzwanie.

Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych lub częściowych rozwiązań dla Klientów prywatnych i instytucjonalnych. W codziennej pracy staramy się działać tak, aby zadowolony Klient pozostał nim na kolejne zamówienia i polecał nas swoim znajomym.