Ruda Śląska – Ogrodzenie i podjazd

Zobacz nasze przykładowe realizacje

Tym razem prezentujemy kilka szczegółów na temat kompleksowych prac nad ogrodzeniem oraz brukowaniem podjazdu.

Ogrodzenie

Wykonaliśmy wokół prywatnej posesji ogrodzenie oparte na bloczkach łupanych firmy Drewbet. Podmurówka i słupy nośne ogrodzenia zostały wykonane w kolorze piaskowym.

Jako wypełnienia zastosowaliśmy elementy kute stalowe – pręt podkuwany. Na życzenie Klienta ogrodzenie było ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo. Dzięki temu wprowadziliśmy modyfikacje zabezpieczające przed korozją.

Nasze prace przy tej realizacji były kompleksowe. Do wykończenia elementów ogrodzenia użyliśmy stylizowanej furtki wyposażonej w elektrozaczep.

Automatyka tutaj został oparta na rozwiązaniach firmy Nice, naszego partnera i jednego z kluczowych dostawców na polskim rynku automatyki.

Kostka brukowa

Dzięki użyciu kostki brukowej szlachetnej wyprodukowanej przez Drewbet byliśmy w stanie wykonać podjazdy i chodniki na terenie posesji które z wielkim powodzeniem współgrają stylistycznie z elementami użytymi do zabudowy ogrodzenia.

Poniżej można obejrzeć kilka przykładowych zdjęć wykonanych w trakcie jak i bezpośrednio po cyklu naszych prac budowlanych.

Przejrzyj ofertę na ogrodzenia łupane oraz sprawdź jaki masz wybór odnośnie kostki brukowej którą dostarczamy a także układamy u naszych Klientów.